KURUMSAL

Firmamız 1979 yılında Memduh Ertonga – Ertonga Ticaret adı altında ticari hayatına ilk adımını atmıştır. 1991 yılında Ertongalar Ltd. Şti. olarak faaliyet göstermekte olan firmamıza Ersun Ertonga da katılmıştır. Bir süre birlikte çalıştıktan sonra Memduh Ertonga, Ertongalar Ltd.Şti yi devrederek ticari hayatına nokta koymuştur.

2014 yılında İç Mimar Ersun Ertonga ve Mimar Memduh Ertonga nın hep özlemini duyduğu meslekleri ile ilgili olan inşaat sektörüne adım atmışlardır. Ertonga İnşaat ve Ticaret adı altında kurulan firmamızda mesleki birikimlerimizi de değerlendirerek, doğruları yapıp ve yapılan üretimlerde azami titizlik gösterip faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Aldığımız övgüler ve takdirler için de teşekkürlerimizi borç biliriz.

Vizyonumuz

Asıl iştigal ve faaliyet konusu inşaat olan firmamızın yapmış olduğu prestijli projeler sayesinde Türkiye genelinde bilinen, aranan ve sektörün öncü isimleri arasında olmak.

Misyonumuz

Bilinçli ve kendi konusunda profesyonel ekipler ile çalışarak; yaptığımız iş referansımızdır ilkesinden yola çıkarak sektördeki yenilikleri takip edip kendini geliştirerek daha büyük projelere imza atmak. Tüm bunları yaparken teknik, mesleki, ahlaki değer ve kurallardan ödün vermeden çalışmak bizim en önemli misyonumuzdur.